Kolejne kroki:


1Wybór daty i godziny nabożeństwa
2Wybór rodzaju ofiary
3Treść modlitwy i zatwierdzenie

Repertoire:

Brak nabożeństw wybranym dniu
Tuesday, July 2, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, July 16, 2024
godzina: 7:00 AM
godzina: 6:00 PM
Tuesday, August 6, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, August 20, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, September 3, 2024
godzina: 6:00 PM
Monday, September 16, 2024
godzina: 7:00 AM
Tuesday, September 17, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, October 1, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, October 15, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, October 16, 2024
godzina: 7:00 AM
Saturday, November 2, 2024
godzina: 5:15 PM
Sunday, November 3, 2024
godzina: 3:15 PM
Monday, November 4, 2024
godzina: 5:15 PM
Tuesday, November 5, 2024
godzina: 5:15 PM
godzina: 6:00 PM
Wednesday, November 6, 2024
godzina: 5:15 PM
Thursday, November 7, 2024
godzina: 5:15 PM
Friday, November 8, 2024
godzina: 5:15 PM
Saturday, November 16, 2024
godzina: 7:00 AM
Tuesday, November 19, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, December 3, 2024
godzina: 6:00 PM
Wednesday, December 4, 2024
godzina: 9:00 AM
Monday, December 16, 2024
godzina: 7:00 AM
Tuesday, December 17, 2024
godzina: 6:00 PM
Tuesday, December 24, 2024
godzina: 8:00 AM